Satrancturnuvam.com 2007 yılında Türkiye'deki tüm satranç turnuva kayıtlarını tek çatı altında toplamak için kuruldu. Aradan geçen 2,5 yıl içinde 8000'in üzerinde sporcu 600'den fazla turnuvaya kayıt yaptırdı.

2011 yılında revizyona giren satrancturnuvam.com gelişen ihtiyaçlara göre yeniden kodlandı.

Kullanıcı ve Yönetici arayüzlerinin değiştirilmesinin yanı sıra sisteme Takım Turnuvası ve Kurs Kayıtları için ayrı bölümler eklendi. Bunun yanında kullanıcıların daha kolay işlem yapabilmesi için sistem UKD listesine entegre edildi. Ayrıca veri havuzu yapısına geçen sistemde bir kez kayıt olan kullanıcının ikinci kaydında bilgilerinin sistemden çağırılması sağlandı.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi seven ekibimiz Harita özelliğini de test aşamasında kullanmaya başladı. Bu sayede harita özelliği ile kullanıcılar katılacakları etkinliğin nerede olduğunu görebilecek, ya da kendisine en yakın yerdeki aktif etkinlikleri harita üzerinden takip edebilecekler.

e4 Satranç Ürünleri ve Satranç Market'in destekleri ile daha da güçlenen satrancturnuvam.com kullanıcıları için sürpriz ödüller ve avantajlar sağlanması ile ilgili çalışmalar sürmektedir.

Satranç camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

Satrancturnuvam.com ekibi

TAKVİM
<< 11 / 2017 >>
Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    HABERLER
Sayfamızdan alınan başvuruların lisans kontrolü artık çok kolay. https://pgnchess.com/ sayfasına üye olan ve onay alan hakemler, Hakem odasından bir seferde 512 oyuncu için lisans kontrolü yapabiliyor

Değerli İl Temsilcileri,Hakemler, Organizatörler;ad-soyad,meslek,sehir,mail ve GSM bilginizi İLETİŞİM bölümünden bize göndermeniz halinde, Kullanıcı adı ve şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Sayfamız üzerinden antrenör kurs kayıtları alınabildiği gibi TURNUVA kayıtları swiss manager e uygun nat dosyası ve formatında alınabilmektedir. Online kayıt listeleri Maksimum Ratinge göre sıralıdır.


DESTEKLEYENLER
e4 Satranç Ürünleri
Antalya Satranç Haberleri
İzmir TSF
Isparta TSF
Adana TSF
Bodrum Satranç
Konya TSF
Salihli Satranç
Muğla TSF
İzmir Satranç Dostları Derneği
Kocaeli TSF
Satranç Market
Denizli TSF
Osmaniye TSF
Satranç
Burhaniye Satranç İlçe Temsilciliği
e-satranc
Satranç Dünyası
Chess Moon
PGN Chess


POWERED BY
Satranç Market
Özgür Satranç Forum
 
Copyright (c) 2011 satrancturnuvam.com